Wtorek, 11 grudnia 2012
CzasopismoBiblioteka Analiz
Tekst pochodzi z numeru343
„Dopuszczając cyfrowe podręczniki do użytku, MEN miałby recenzować sam siebie. E-podręczniki mają wejść do szkół w 2015 roku. Projekt budzi wątpliwości prawne” – czytamy w tekście „E-podręcznik w prawnym pacie” opublikowanym w dzienniku „Rzeczpospolita” (wydanie z 6 grudnia). „E-podręcznik jest zgodny z podstawą programową i posiada dopuszczenie do użytku szkolnego MEN. To dopuszczenie i zgodność z podstawą programową różnią go od innych zasobów elektronicznych” – stwierdził na łamach dziennika Krzysztof Wojewodzic, koordynator projektu. Oznacza to, że e-podręcznik podlega rozporządzeniu o dopuszczaniu do użytku …
Wyświetlono 25% materiału - 83 słów. Całość materiału zawiera 334 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
Dostęp czasowy
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
Dostęp terminowy
Płatność kartą płatniczą lub przelewem
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail.
Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeżeli jesteś już abonentem Rynku Książki