Poniedziałek, 16 kwietnia 2012
Sukces potwierdzony inwestycją
CzasopismoBiblioteka Analiz
Tekst pochodzi z numeru325
Na początku kwietnia „Gazeta Wyborcza” poinformowała, że średnia liczba ofert serwisu Allegro.pl w kategorii „Książki i Komiksy” wynosi 1,8 mln. „Mimo nienajlepszych wyników czytelnictwa w Polsce sprzedaż książek na Allegro stale rośnie. Co kilka sekund sprzedaje się jedna książka, a to potwierdza, że jesteśmy największym antykwariatem i jednocześnie księgarnią z nowymi książkami” – stwierdził na łamach dziennika Łukasz Nowak, dyrektor działu produktów serwisu Allegro. W drugiej połowie marca redakcja Biblioteki Analiz zwróciła się do operatora serwisu z prośbą o statystyki dotyczące sprzedaży książek za pośrednictwem tego kanału. Pytaliśmy m.in. o to, jaka była wartość i liczba transakcji …
Wyświetlono 25% materiału - 97 słów. Całość materiału zawiera 390 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się