Poniedziałek, 16 kwietnia 2012
Sukces potwierdzony inwestycją
CzasopismoBiblioteka Analiz
Tekst pochodzi z numeru325
Na początku kwietnia „Gazeta Wyborcza” poinformowała, że średnia liczba ofert serwisu Allegro.pl w kategorii „Książki i Komiksy” wynosi 1,8 mln. „Mimo nienajlepszych wyników czytelnictwa w Polsce sprzedaż książek na Allegro stale rośnie. Co kilka sekund sprzedaje się jedna książka, a to potwierdza, że jesteśmy największym antykwariatem i jednocześnie księgarnią z nowymi książkami” – stwierdził na łamach dziennika Łukasz Nowak, dyrektor działu produktów serwisu Allegro. W drugiej połowie marca redakcja Biblioteki Analiz zwróciła się do operatora serwisu z prośbą o statystyki dotyczące sprzedaży książek za pośrednictwem tego kanału. Pytaliśmy m.in. o to, jaka była wartość i liczba transakcji …
Wyświetlono 25% materiału - 97 słów. Całość materiału zawiera 390 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
Dostęp czasowy
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
Dostęp terminowy
Płatność kartą płatniczą lub przelewem
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail.
Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeżeli jesteś już abonentem Rynku Książki