Poniedziałek, 27 lutego 2006
CzasopismoBiblioteka Analiz
Tekst pochodzi z numeruBiblioteka Analiz nr 162
  15 lutego Bertelsmann Media wspólnie z Księgarnią Czytadło z Koszalina otworzyły pierwszą w tym mieście partnerską księgarnię pod szyldem Świat Książki. Mieści się ona w centrum, przy ul. Kaszubskiej 10B, jest czynna od poniedziałku do piątku w godz. 10.00-18.00 i w soboty od 10.00 do 14.00. Księgarnia jest świeżo po remoncie, jej kolorystyka i wystrój przypominają pozostałe placówki Świata Książki. Oferta również odpowiada standardom księgarni firmowych. Dostępne są wszystkie tytuły wydawnictwa i bestsellerowe pozycje innych oficyn – łącznie ok. 2000 tytułów. Członkowie Klubu Świat Książki mogą robić zakupy z 15-proc. rabatem. Beata Niestryjewska, właścicielka odnowionej księgarni, jest znanym księgarzem na lokalnym rynku. Przez 13 lat prowadziła placówkę ogólnoasortymentową, której księgozbiór liczył blisko 25 …
Wyświetlono 25% materiału - 114 słów. Całość materiału zawiera 458 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się