Piątek, 20 stycznia 2017
Podpisanie kluczowej umowy
CzasopismoBiblioteka Analiz
Tekst pochodzi z numeru452
W połowie grudnia zawarta została umowa o współpracy pomiędzy przedstawicielami Phoenix Publishing and Media Group z Nankinu oraz poznańskiej firmy Legimi. Kooperacja dotyczyć będzie dystrybucji treści elektronicznych (e-booków i audiobooków) wydawców skupionych w Phoenix Group na chińskich platformach Legimi - jednej skierowanej do obywateli Państwa Środka mieszkających w Chinach oraz drugiej, której odbiorcami będą Chińczycy mieszkający zagranicą. "Dla nas eksport technologii na drugi co do wielkości rynek na świecie to kolejny - po ubiegłorocznej inwestycji w Niemczech - krok w kierunku internacjonalizacji autorskiego modelu dystrybucji treści" - deklaruje Mikołaj Małaczyński, …
Wyświetlono 25% materiału - 90 słów. Całość materiału zawiera 360 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się