Poniedziałek, 8 lipca 2013
Nowy serwis dla e-czytelników
CzasopismoBiblioteka Analiz
Tekst pochodzi z numeru358
Lubimye-czytać.pl to nowa platforma konkursowa powstała w wyniku współpracy serwisów Ebooki.allegro.pl i Lubimyczytać.pl. Jest ona w całości poświęcona tematyce e-booków i czytników. Obecnie trwa na niej premierowy konkurs „Pozycja na e-booka”, którego uczestnicy mają szansę wygrać m.in. czytniki e-booków Kindle. Jak deklarują twórcy projektu: „Lubimye-czytać.pl to miejsce stworzone specjalnie z myślą o tych, którzy są pasjonatami e-czytania, jak również o tych, którzy dopiero rozważają możliwość zakupu czytnika e-booków i poszukują porad, jakie urządzenie wybrać, czym się kierować przy wyborze i innych związanych z nim informacji. Będą tam zamieszczane aktualności ze świata e-booków, ale także informacje o interesujących promocjach i zniżkach na nowe tytuły dostępne w …
Wyświetlono 25% materiału - 105 słów. Całość materiału zawiera 421 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się