Wtorek, 5 stycznia 2016
CzasopismoBiblioteka Analiz
Tekst pochodzi z numeru421
Jak stwierdził Sąd Apelacyjny w Warszawie, nie zaistniały przesłanki do tego, by pisarz Zygmunt Miłoszewski musiał zapłacić wydawnictwu Świat Książki odszkodowanie w wysokości ok. 344 tys. zł, którego domagała się oficyna. W rezultacie sąd apelacyjny de facto potwierdził ubiegłoroczny wyrok warszawskiego sądu okręgowego, który oddalił powództwo Świata Książki wobec pisarza. W grudniu 2013 roku wydawnictwo Świat Książki wniosło do Sądu Okręgowego w Warszawie pozew "o zwrot zaliczek i odszkodowanie" w wysokości blisko 344 tys. zł. Pozwanymi byli: Zygmunt Miłoszewski i Wojciech Miłoszewski. "Wydawnictwo Świat Książki wstępuje na drogę prawną przeciwko autorowi, Zygmuntowi Miłoszewskiemu, który nie …
Wyświetlono 25% materiału - 95 słów. Całość materiału zawiera 383 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się