Piątek, 8 stycznia 2016
Sukcesy wójta gminy Rusiec
CzasopismoBiblioteka Analiz
Tekst pochodzi z numeru424
Okazuje się, że najdroższa polska książka ubiegłego roku nie jest wysmakowanym albumem, jaki ukazałby się nakładem renomowanej oficyny, ani też poszukiwaną książką fachową wydaną w ograniczonym nakładzie, ale poradnikiem napisanym przez wójta gminy w województwie łódzkim. Jak informowała "Gazeta Wyborcza" z 7 grudnia, autorem tej książki jest Dariusz Wożniak, od 13 lat wójt gminy Rusiec, leżącej 30 km na zachód od Bełchatowa. Radosław Kędzierski, autor artykułu zatytułowanego "Najdroższa polska książka", podkreśla, że Dariusz Woźniak "czterokrotnie w wyborach samorządowych deklasował politycznych rywali". Z zawodu jest weterynarzem, przez 10 lat wraz ze wspólnikiem prowadził lecznicę dla zwierząt i "przez ten czas odwiedził większość miejscowych obór i stajni. Poznał problemy …
Wyświetlono 25% materiału - 107 słów. Całość materiału zawiera 428 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się