Piątek, 8 stycznia 2016
Internauci wybrali książki 2015 roku
CzasopismoBiblioteka Analiz
Tekst pochodzi z numeru423
Ponad 3 miliony czytelników wzięło udział w plebiscycie portalu społecznościowego Goodreads dokonując wyboru najlepszych książek 2015 roku. Goodreads to należący do Amazona największy na świecie portal społecznościowy dedykowany miłośnikom książek. Korzysta z niego ponad 40 milionów użytkowników. Na dzień dzisiejszy w katalogu Goodreads znajduje się 1,1 miliarda książek. W kategorii "literatura piękna" wygrała odkryta po latach powieść Harper Lee "Idź, postaw wartownika". Najlepszym "thrillerem/kryminałem" roku użytkownicy Goodreads wybrali "Dziewczynę z pociągu" Pauli Hawkins. "Drażliwe tematy. Krótkie formy i punkty zapalne" Neila Gaimana wygrały w …
Wyświetlono 25% materiału - 84 słów. Całość materiału zawiera 338 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się