Poniedziałek, 27 lutego 2006
CzasopismoBiblioteka Analiz
Tekst pochodzi z numeruBiblioteka Analiz nr 162
  Arctic Paper wprowadził trzy nowe odmiany papieru Munken. W lutym będą prezentowane w ramach ogólnoeuropejskiej kampanii reklamowej skierowanej do wydawców i drukarzy. Munken Premium Cream/White – niepowlekany, bezdrzewny papier o naturalnej, gładkiej powierzchni zapewniającej znakomitą czytelność wydrukowanego tekstu. Nadaje się zarówno do druku czarno-białego jak i kolorowego. Dostępny w odcieniu białym i kremowym. Bezdrzewny papier Munken Premium jest w wyjątkowym stopniu odporny na starzenie. Drukowane na nim książki przetrwają lata. Wybrane gramatury mają certyfikat FSC. Szeroki asortyment dostępny jest zarówno w arkuszach, jak i w zwojach. Munken Print Cream/White – …
Wyświetlono 25% materiału - 91 słów. Całość materiału zawiera 367 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
Dostęp czasowy
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
Dostęp terminowy
Płatność kartą płatniczą lub przelewem
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail.
Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeżeli jesteś już abonentem Rynku Książki