Piątek, 27 kwietnia 2012
Nowa oferta OSDW Azymut
CzasopismoBiblioteka Analiz
Tekst pochodzi z numeru326
OSDW Azymut - firma prowadząca sprzedaż hurtową książek oraz świadcząca usługi dystrybucyjno-logistyczne - w ostatnich latach pokazała, iż bazując na wieloletnich doświadczeniach z działalności na polskim rynku wydawniczo- księgarskim, ulepsza jakość i poszerza zakres oferowanych usług umiejętnie wykorzystując nowoczesne technologie. OSDW Azymut proponuje wydawcom nie tylko kompleksowe usługi dystrybucyjno- logistyczne i marketingowe, ale także zaprasza do współpracy w dwóch innowacyjnych obszarach - druku cyfrowym i publikacjach elektronicznych. Działająca od tego roku Drukarnia Cyfrowa powstała w odpowiedzi na oczekiwania rynku wydawców oraz w oparciu o wieloletnie doświadczenie OSDW Azymut jako wiodącego dystrybutora książek. Analiza kosztów składowania książek wydrukowanych metodą tradycyjną (druk offsetowy) wykazała, że znacznie bardziej opłacalne dla wydawców jest drukowanie książek metodą cyfrową w ilości odpowiadającej bieżącemu zapotrzebowaniu, wynikającemu ze składanych przez klientów zamówień. Koszt druku offsetowego opłacalny staje się przy nakładzie powyżej 800 egzemplarzy, ale wymusza ponoszenie przez wydawców kosztów stoku, bez gwarancji sprzedaży całego nakładu. Natomiast druk cyfrowy realizowany w usłudze na żądanie daje możliwość dodrukowywania żądanej liczby egzemplarzy bez konieczności składowania i staje się ekonomicznie atrakcyjniejszy od druku offsetowego. Biorąc pod uwagę powyższe, zaprojektowano park maszynowy, który daje możliwość realizacji szerokiej gamy produktów. Drukarnia Cyfrowa Azymut wyposażona została w innowacyjną i nowoczesną linię produkcyjną, składającą się z drukarki, drukującej na papierze podawanym z roli oraz urządzeń postprocessingowych, umożliwiających otrzymanie gotowego bloku książki czarno-białej, kolorowej i mieszanej w trakcie jednego cyklu produkcyjnego. Jest to pierwsza tak zaawansowana technologicznie …
Wyświetlono 25% materiału - 230 słów. Całość materiału zawiera 920 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się