środa, 4 lutego 2015
CzasopismoBiblioteka Analiz
Tekst pochodzi z numeru400
„Rzym upada każdego dnia” – tak o odwiecznym procesie narodzin i przemijania wartości i marzeń pisze Jerome Ferrari w książce uhonorowanej Nagrodą Goncourtów „Kazanie o upadku Rzymu”. Te uniwersalne i aktualne tematy zajmą szczególne miejsce w rozmowach i prezentacjach na Warszawskich Targach Książki w maju, a także w czasie Plenerów Czytelniczych w Szczecinie i Gdyni. Różnorodny obraz świata zarysowany w literaturze Francji – gościa honorowego Warszawskich Targów Książki – osobiście przybliżą czytelnikom zaproszeni na targi pisarze, których biografie związane są z różnymi miejscami i kulturami. W spotkaniach wezmą …
Wyświetlono 25% materiału - 88 słów. Całość materiału zawiera 354 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się