Poniedziałek, 31 marca 2014
Branża straciła wizjonera
CzasopismoBiblioteka Analiz
Tekst pochodzi z numeru378
21 marca zmarł Andrzej Kuryłowicz, twórca i właściciel Wydawnictwa Albatros A. Kuryłowicz. Dla znacznej części praktyków polskiego rynku książki był niekwestionowanym autorytetem w kwestiach wydawniczych, wzorem kompletnego zawodowca, niestrudzonego kreatora oferty wydawnictwa Albatros. Uznawany za perfekcjonistę, mistrza w budowaniu oferty wydawniczej. Był wielką indywidualnością wśród wydawców, osobą barwną i bezkompromisową, o wyjątkowej umiejętności wyszukiwania i tworzenia bestsellerów.  Dzięki niemu polscy czytelnicy zyskali sposobność poznania twórczości dziesiątek tuzów światowej literatury pięknej. Autentyczny przyjaciel pisarzy, jeden z najbardziej rozpoznawalnych i cenionych polskich wydawców na arenie międzynarodowej. Absolutnie uczciwy wobec czytelników w dziele, którym była oficyna Albatros miał jeden cel, tworzył wydawnictwo dobrych książek. Wraz z odejściem Andrzeja Kuryłowicza pojawiła się ogromna luka, którą nie będzie …
Wyświetlono 25% materiału - 113 słów. Całość materiału zawiera 452 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się