Poniedziałek, 26 stycznia 2009
CzasopismoBiblioteka Analiz
Tekst pochodzi z numeru238
Od 5 grudnia ub.r. pod adresem 1rtv.pl działała strona wirtualnego sklepu ze sprzętem RTV, która pod hasłem „Poświąteczna wyprzedaż” oferowała dobrej jakości asortyment po bardzo niskich cenach – nawet 70 proc. niższych niż u konkurencji. Właścicielem sklepu okazała się nieistniejąca firma Albatros Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. W jej internetowej witrynie, w działach takich jak „pomoc” i „informacje”, nie umieszczono żadnych danych kontaktowych do właściciela lub osób obsługujących sklep, a w regulaminie znalazły się dane teleadresowe, choć bez NIP. Reklamy e-sklepu ukazały się w „Fakcie” i „Super Expresie”. …
Wyświetlono 25% materiału - 90 słów. Całość materiału zawiera 360 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
Dostęp czasowy
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
Dostęp terminowy
Płatność kartą płatniczą lub przelewem
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail.
Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeżeli jesteś już abonentem Rynku Książki