środa, 14 maja 2014
CzasopismoBiblioteka Analiz
Tekst pochodzi z numeru381
Firma Stora Enso poinformowała o planowanej inwestycji rzędu 110 mln w zakładach papierniczych Varkaus w Finlandii. Pracująca tam maszyna, wytwarzająca papiery graficzne, zostanie dostosowana do produkcji tektury bazującej na włóknach pierwotnych. Większość zaplanowanych kosztów inwestycyjnych pochłoną prace związane z niezbędnymi modyfikacjami maszyny oraz wchodzącej w skład fabryki Varkaus celulozowni. Informacje przekazała Poligraficzna Agencja Informacyjna na portalu PrintinPoland.com. „Varkaus to idealny zakład, który można poddać tego rodzaju konwersji. Posiada on zintegrowaną celulozownię, elektrownię oraz właściwą maszynę papierniczą. Co więcej, fabryka jest optymalnie zlokalizowana pod względem pozyskiwania niezbędnych surowców, posiada …
Wyświetlono 25% materiału - 88 słów. Całość materiału zawiera 355 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się