Poniedziałek, 25 lipca 2011
CzasopismoBiblioteka Analiz
Tekst pochodzi z numeru305
ITI Holding, główny akcjonariusz stacji TVN, ogłosiła 7 lipca, że analizuje „różne strategiczne opcje związane z należącym do niego pakietem kontrolnym akcji TVN”. Według różnych doniesień medialnych tydzień wcześniej zostały skierowane zapytania ofertowe do firm, które mogłyby być zainteresowane zakupem TVN. Stacja wyceniana jest na warszawskiej giełdzie na 5,5 mld zł. Przypomnijmy, że w grupie ITI są: sieć Multikino i platforma cyfrowa „n”, a także klub piłkarski Legia Warszawa, „Tygodnik Powszechny” oraz czasopismo sportowe „Nasza Legia” i wydawnictwo Pascal. „Puls Biznesu” z 11 lipca donosi …
Wyświetlono 25% materiału - 85 słów. Całość materiału zawiera 342 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się