Poniedziałek, 19 czerwca 2006
CzasopismoBiblioteka Analiz
Tekst pochodzi z numeru170
Polska Izba Książki wyraża swój sprzeciw i oburzenie w związku z odwołaniem ze stanowiska Mirosława Sielatyckiego, dyrektora Centralnego Ośrodka Doskonalenia Nauczycieli, która to instytucja jest naszym członkiem od wielu lat. Argumenty uzasadniające stanowisko Ministra Edukacji Narodowej w tej sprawie, a mianowicie wydanie przez CODN publikacji „Kompas”, uważamy za skandaliczne i kompromitujące nas w oczach innych krajów demokratycznej Europy oraz całego świata. Publikacja „Kompas”, wydana po raz pierwszy przez Radę Europy w 2002 roku i przetłumaczona …
Wyświetlono 25% materiału - 75 słów. Całość materiału zawiera 301 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
Dostęp czasowy
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
Dostęp terminowy
Płatność kartą płatniczą lub przelewem
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail.
Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeżeli jesteś już abonentem Rynku Książki