Poniedziałek, 17 lipca 2006
CzasopismoBiblioteka Analiz
Tekst pochodzi z numeru173
Jak informowaliśmy już niejednokrotnie, pojawił się kolejny problem związany z dystrybucją podręczników w szkołach. Świętokrzyski kurator oświaty i dyrektor Izby Skarbowej w Kielcach stanęli na stanowisku, że nauczyciele pośredniczący w sprzedaży podręczników powinni zarejestrować działalność gospodarczą i płacić podatek od prowizji uzyskanej z tytułu tej sprzedaży. Tymczasem, jak w wydaniu z 4 lipca podkreśliła „Gazeta Prawna”, obowiązek rejestracji spoczywa na tych, którzy przekroczą limit tzw. zwolnienia podmiotowego, tj. 39 200 zł. Nauczyciele podkreślają, że o jakimkolwiek zysku ze sprzedaży podręczników nie może być mowy, ewentualna prowizja …
Wyświetlono 25% materiału - 86 słów. Całość materiału zawiera 345 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
Dostęp czasowy
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
Dostęp terminowy
Płatność kartą płatniczą lub przelewem
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail.
Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeżeli jesteś już abonentem Rynku Książki