Czwartek, 13 października 2016
CzasopismoBiblioteka Analiz
Tekst pochodzi z numeru445
W marcu 2017 roku Polska wystąpi w roli Market Focus Country na Międzynarodowych Targach Książki w Londynie. The London Book Fair to najważniejsze wiosenne targi dla branży wydawniczej - to tu spotykają się agenci literaccy z całego świat, tu zapadają decyzje o tym, co na rynku książki ukaże się w najbliższych miesiącach.Najważniejszych celem programu Market Focus jest kreowanie powiązań branżowych pomiędzy polskim i międzynarodowym przemysłem wydawniczym. Wszystkie kraje występujące w tym charakterze na londyńskich targach w …
Wyświetlono 25% materiału - 76 słów. Całość materiału zawiera 307 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
Dostęp czasowy
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
Dostęp terminowy
Płatność kartą płatniczą lub przelewem
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail.
Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeżeli jesteś już abonentem Rynku Książki