Czwartek, 13 października 2016
CzasopismoBiblioteka Analiz
Tekst pochodzi z numeru445
Jury Konkursu "Książka Historyczna Roku" o nagrodę im. Oskara Haleckiego wybrało 20 książek, które zakwalifikowano do III etapu. Konkurs organizowany jest po raz dziewiąty przez Telewizję Polską, Polskie Radio, Instytut Pamięci Narodowej oraz Narodowe Centrum Kultury.Jest to kolejna edycja z tak dużą liczbą zgłoszonych publikacji ? 101 książek, które nadesłały wydawnictwa i rektorzy szkół wyższych. Od 1 do 31 października czytelnicy mogą głosować na wybrane tytuły za pośrednictwem strony www.ksiazkahistorycznaroku.pl.Powołane przez organizatorów jury, pod przewodnictwem prof. dr hab. Antoniego Dudka, wybrało 20 książek, spośród których wyłoni zwycięzców w dwóch kategoriach: "Najlepsza książka naukowa poświęcona dziejom Polski i Polaków w XXwieku" oraz "Najlepsza książka popularnonaukowa poświęcona historii Polski w XX wieku". W kategorii "Najlepsza książka naukowa poświęcona dziejom Polski i Polaków w XX wieku" swój głos można oddać na następujące tytuły:1. "Sąd …
Wyświetlono 25% materiału - 131 słów. Całość materiału zawiera 526 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
Dostęp czasowy
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
Dostęp terminowy
Płatność kartą płatniczą lub przelewem
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail.
Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeżeli jesteś już abonentem Rynku Książki