Poniedziałek, 1 grudnia 2008
CzasopismoBiblioteka Analiz
Tekst pochodzi z numeru234
31. Międzynarodowe Targi Książki Interliber w Zagrzebiu rozpoczęły się 12 listopada i trwały do 16 listopada. Otworzył je Božo Biškupić, chorwacki minister kultury. – Interliber jest największym wydarzeniem literackim i książkowym w Chorwacji – powiedział – a mam nadzieję, że w najbliższych latach staną się najważniejszym miejscem targowym w środkowo- wschodniej i południowej Europie. Ich patronem jest Ministerstwo Kultury Republiki Chorwackiej. W tegorocznych na powierzchni 15,6 tys. mkw. wystawiało się 290 firm i instytucji, w tym 206 chorwackich i 84 zagranicznych z 14 krajów: Austrii, Belgii, Bośni i Hercegowiny, Hiszpanii, Chorwacji, Czarnogóry, Iranu, Izraela, Niemiec, Polski, Serbii, USA, Wielkiej Brytanii i Irlandii Północnej. Krajem partnerem, czyli gościem honorowym, był Izrael, który obchodzi w …
Wyświetlono 25% materiału - 113 słów. Całość materiału zawiera 454 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się