Poniedziałek, 18 marca 2013
CzasopismoBiblioteka Analiz
Tekst pochodzi z numeru350
Poznaliśmy listę książek nominowanych do najnowszej edycji Konkursu Na Najlepszą Książkę Dziecięcą „Przecinek i Kropka” organizowanego przez Empik. W grupie tej znalazły się następujące tytuły: „Dokąd iść? Mapy mówią do nas” – Heekyoung Kim, il. Krystyna Lipka-Sztarbałło (Wydawnictwo Entliczek); „Dziewczynka z parku” – Barbara Kosmowska, il. Emilia Dziubak (Wydawnictwo W.A.B.); „Dziwne zwierzęta” – Lotta Olsson, il. Maria Nilsson Thore (Wydawnictwo Zakamarki); „Księżniczka Koronka i …
Wyświetlono 25% materiału - 64 słów. Całość materiału zawiera 259 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się