Wtorek, 4 września 2012
CzasopismoBiblioteka Analiz
Tekst pochodzi z numeru335
Sierpień obfitował w wiele personalnych zmian na rynku książki. Po 21 latach z branżą pożegnała się Teresa Włochyńska-Trukawka, ostatnio członek zarządu Wydawnictwa Naukowego PWN, poprzednio współtwórczyni i wieloletnia prezes zarządu OSDW Azymut. W czasie swojej aktywności na rynku związana była także z Polskim Wydawnictwem Muzycznym, oficyną Egmont Polska oraz Wydawnictwem Szkolnym PWN. Jednak to nie koniec zmian w ramach Grupy PWN. 30 sierpnia „Krystian Krzyszczuk zakończy powierzone mu zadania związane z zarządzaniem siecią Księgarń PWN, które pełnił jako prezes zarządu spółki” – czytamy w komunikacie zarządu OSDW Azymut. Krystian Krzyszczuk pracował w spółce Księgarnie PWN od lutego 2011 roku. Przez pierwsze pół roku, jako pełnomocnik zarządu ds. Marketingu i Sprzedaży, zajmował się doradztwem w zakresie lokalizacji księgarń, sprzedaży i marketingu oraz szkoleń wewnętrznych, a przez kolejny rok sprawował w spółce funkcję prezesa zarządu. W związku z tą zmianą do zarządu księgarskiej spółki weszła Dorota Rostkowska, członek zarządu i dyrektor handlowy Azymutu. zarząd spółki Księgarnie PWN pozostaje jednoosobowy. 23 sierpnia …
Wyświetlono 25% materiału - 159 słów. Całość materiału zawiera 636 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się