Poniedziałek, 25 sierpnia 2008
CzasopismoBiblioteka Analiz
Tekst pochodzi z numeru227
Sklep będący wspólnym przedsięwzięciem firm Maxioma i K2 Internet będzie się zajmować dystrybucją książek audio w formacie mp3. 29 lipca na konferencji prasowej jego twórcy zaprezentowali wersję testową, w której produkty podzielone zostały na kilka kategorii: „samodoskonalenie i poradniki”, „klasyka literatury”, „bajki i słuchowiska”, „wspomnienia i biografie”, „reportaże i literatura faktu”, „science-fiction i fantasy”, „kryminały”, „książki sensacyjne”, „romanse” oraz „historia”. Klienci otrzymają kilka dróg dotarcia do produktów dzięki kolekcjom tematycznym (np. „Lektury szkolne 2008-2009”). W dziale „Najciekawsze w ofercie” znajdą się ciekawostki z rynku wydawniczego dotyczące wybranych tytułów. Co ważne, niektóre mają się pojawiać wcześniej niż na …
Wyświetlono 25% materiału - 97 słów. Całość materiału zawiera 390 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się