Niedziela, 3 listopada 2013
CzasopismoBiblioteka Analiz
Tekst pochodzi z numeru367
Trzecie posiedzenie Rady Programowej Targów Edukacyjnych „Edukacja” w 2014 roku w Kielcach odbyło się 18 października. Obecnych było ponad dwudziestu członków Rady, reprezentujących regionalne władze, instytucje oświatowe, szkoły wyższe, biblioteki oraz media. Gospodarzem spotkania byli organizatorzy Targów „Edukacja” – Dariusz Michalak, dyrektor wydziału targów spółki Targi Kielce, Katarzyna Prostak, jego zastępca, oraz Aldona Matla, komisarz targów. Posiedzenie prowadzili: Piotr Dobrołęcki, przewodniczący, i Roman Ostrowski, wiceprzewodniczący Rady Programowej. Dariusz Michalak poinformował o zakończonych inwestycjach na terenie Targów Kielce, w tym o ukończeniu wielkiego audytorium oraz kompleksu sal konferencyjnych, co umożliwi w trakcie najbliższej edycji Targów „Edukacja”, jaka odbędzie się w dniach od 26 do 28 marca przyszłego roku, organizowanie jednocześnie wielu spotkań i konferencji w bogatym programie towarzyszącym. Jak i podczas poprzednich edycji targów, główne punkty programu w postaci Forum Dyrektorów (w pierwszym dniu …
Wyświetlono 25% materiału - 133 słów. Całość materiału zawiera 534 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się