Czwartek, 12 lipca 2012
CzasopismoBiblioteka Analiz
Tekst pochodzi z numeru331
17 europejskich instytucji, wśród nich Biblioteka Narodowa, rozpoczęło realizację projektu Europeana Newspapers. W ciągu najbliższych trzech lat instytucje te udostępnią za pośrednictwem serwisów internetowych portalu Europeana ponad 18 mln stron gazet, głównie z pierwszego dwudziestolecia XX wieku. Portal Europeana umożliwia dostęp do milionów zdigitalizowanych książek, obrazów, filmów, obiektów muzealnych i archiwalnych dokumentów znajdujących się w kolekcjach europejskich instytucji kultury. Projekt Europeana Newspapers finansowany jest ze środków Komisji Europejskiej w ramach Programu Ramowego na rzecz Konkurencyjności i Innowacji 2007-2013 (CIP-ICT PSP), a jego celem jest agregacja wysokiej jakości cyfrowych kopii gazet …
Wyświetlono 25% materiału - 90 słów. Całość materiału zawiera 361 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
Dostęp czasowy
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
Dostęp terminowy
Płatność kartą płatniczą lub przelewem
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail.
Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeżeli jesteś już abonentem Rynku Książki