Piątek, 27 kwietnia 2012
Nowa forma prenumeraty elektronicznej
CzasopismoBiblioteka Analiz
Tekst pochodzi z numeru326
Od kwietnia elektroniczne wydanie Biblioteki Analiz dostępne jest w postaci pliku w formacie PDF oznaczonego watermarkiem (znakiem wodnym). Kiedy pod koniec 2009 roku zaproponowaliśmy naszym e-czytelnikom pliki zabezpieczone w systemie Adobe DRM, reakcje były bardzo zróżnicowane. Od początku czytelnicy dwutygodnika niejako na "własnej skórze" testowali wszystkie zalety i wady tego rozwiązania. Względnie najmniej uwagi zwracano na atut jakim dla wydawcy była pewność, co do bezpieczeństwa praw autorskich stworzonych przez niego, a chronionych w ten sposób treści. Zdecydowanie więcej uwagi poświęcano wadom zabezpieczenia typu DRM, wśród których najczęściej wymieniano ograniczenia w swobodnym odczytywaniu pliku z pismem na dowolnej liczbie urządzeń, czy limitowanie możliwości drukowania całego numeru periodyku. Jednak wówczas - pod koniec 2009 roku - …
Wyświetlono 25% materiału - 114 słów. Całość materiału zawiera 459 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się