Poniedziałek, 3 października 2022
BĘDĄ KOLEJNE EDYCJE
CzasopismoBiblioteka Analiz
Tekst pochodzi z numeruBiblioteka Analiz nr 578 (18/2022)
Pod koniec sierpnia odbyło się pierwsze w historii Instytutu Pamięci Narodowej wydarzenie – Dni Wydawnictwa IPN. Wielka inauguracja odbyła się w sobotę 20 sierpnia w Warszawie oraz równolegle w  ośmiu oddziałach w  Polsce: Białymstoku, Bydgoszczy, Gdańsku, Katowicach, Krakowie,  Poznaniu, Rzeszowie i Szczecinie. W Warszawie zgromadziły się prawdziwe tłumy. Nic dziwnego, była to w końcu jedna w swoim rodzaju okazja, aby  wejść  magazynu centralnego  Wydawnictwa IPN przy ul. Kłobuckiej 21. Pierwsze osoby pojawiły się już od wczesnych godzin porannych, by nie ominąć żadnej atrakcji i pełnego asortymentu publikacji. Na pasjonatów historii czekało 950 …
Wyświetlono 25% materiału - 92 słów. Całość materiału zawiera 368 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się