środa, 25 listopada 2015
Szesnastu odznaczonych
CzasopismoBiblioteka Analiz
Tekst pochodzi z numeru413
 - Bardzo się cieszę, że wśród pierwszych dwustu osób uhonorowanych nowym odznaczeniemresortowym znalazła się grupa ludzi związanych z książką. Dla mnie jestto potwierdzenie, że książka powinna zajmować wysoką pozycję w naszym życiu- powiedział Janusz Piechocińskim wicepremier i minister gospodarki podczas spotkania, jakie odbyło się 23 lipca w siedzibie ministerstwa. Na wniosek Polskiej Izby Książki i Fundacji Teraz Książka Janusz Piechocińskiprzyznał 16 osobom nowe odznaczenie resortowe o nazwie "Oznaka Honorowa zaZasługi dla Rozwoju Gospodarki Rzeczpospolitej Polskiej". …
Wyświetlono 25% materiału - 75 słów. Całość materiału zawiera 303 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się