Wtorek, 19 lutego 2013
CzasopismoBiblioteka Analiz
Tekst pochodzi z numeru348
„Ponad 12 tys. e-booków do pobrania na tablety i smartfony, to oferta nowego serwisu przygotowanego wspólnie przez Orange i Empik Digital. Czytelnia Tu i Tam (www. orange.pl/czytelnia.phtml) to, w pełni legalny serwis, umożliwiający wygodne wypożyczanie wirtualnych książek, w tym najnowszych tytułów i bestsellerów oferowanych w Empiku. Jest dostępny 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu, dla wszystkich klientów usług mobilnych Orange. Każdy, kto chciałby sprawdzić jak działa, może przez tydzień korzystać z niego bezpłatnie” – poinformowali twórcy czytelni. Aby poznać zalety wirtualnej biblioteki, wystarczy pobrać i uruchomić na smartfonie lub tablecie bezpłatną aplikację mobilną, umożliwiającą wyszukiwanie, przeglądanie, wypożyczanie i czytanie e-booków w dowolnym czasie i miejscu. Na start przygotowano aplikację dla urządzeń z systemem Android, którą można pobrać ze sklepu …
Wyświetlono 25% materiału - 122 słów. Całość materiału zawiera 489 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
Dostęp czasowy
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
Dostęp terminowy
Płatność kartą płatniczą lub przelewem
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail.
Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeżeli jesteś już abonentem Rynku Książki