Czwartek, 7 stycznia 2016
CzasopismoBiblioteka Analiz
Tekst pochodzi z numeru422
W firmie Stora Enso Polska nastąpiły zmiany personalne. Jak poinformowała 12 listopada Poligraficzna Agencja Informacyjna PrintinPoland.com, Piotr Kuzebski, dotychczasowy dyrektor zarządzający spółki i dyrektor sprzedaży kartonów i produktów opakowaniowych Stora Enso na obszarze Europy Środkowo-Wschodniej, rozpoczął pracę w europejskich strukturach koncernu, obejmując stanowisko dyrektora segmentu graficznego w dziale kartonów Stora Enso Consumer Board.W związku z tym obowiązki dyrektora zarządzającego Stora Enso Polska z początkiem października przejęła Ewa Kubicka. Z kolei w listopadzie Dmitry Panfilov objął funkcję szefa sprzedaży kartonów i produktów opakowaniowych Stora Enso w regionie CEE (Europy Środkowej i Wschodniej). Jak czytamy dalej w opublikowanym komunikacie, Piotr Kuzebski jest związany z koncernem Stora Enso od 2001 roku. W spółce Stora Enso Polska początkowo pełnił funkcję dyrektora handlowego, zaś od 2005 roku - dyrektora zarządzającego. Dodatkowo, w styczniu 2010 roku objął stanowisko regionalnego dyrektora odpowiedzialnego za rozwój sprzedaży produktów opakowaniowych …
Wyświetlono 25% materiału - 140 słów. Całość materiału zawiera 561 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
Dostęp czasowy
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
Dostęp terminowy
Płatność kartą płatniczą lub przelewem
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail.
Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeżeli jesteś już abonentem Rynku Książki