Wtorek, 18 kwietnia 2023
OTWARCIE NOWEGO ETAPU
CzasopismoBiblioteka Analiz
Tekst pochodzi z numeruBiblioteka Analiz nr 591 (7/2023)
15 kwietnia w Klubie Księgarza w Warszawie odbył się XX Zjazd Stowarzyszenia Księgarzy Polskich, któremu przewodniczył Piotr Dobrołęcki. – Swoją pierwszą pracę w 1968 roku zaczynałem w księgarni, a dokładnie w placówce ORPAN w Pałacu Kultury i Nauki. Zawodu uczyli nas ludzie, którzy zdobywali doświadczenie u Gebethnera i Wolffa. Przepracowałem tam tylko trzy lata. Do książki i księgarstwa wróciłem w 1992 roku. Miałem wtedy takie poczucie, że mimo upływu dwudziestu lat niewiele się zmieniło, że wciąż obowiązują te same metody, które były wówczas. A dzisiaj to są już różne światy. W międzyczasie nastąpiły takie zmiany, jakich w ciągu kilkaset lat historii księgarstwa nie było, takie zmiany, które też zachodzą w różnych dziedzinach naszego życia. Jesteśmy w zupełnie innych czasach i …
Wyświetlono 25% materiału - 120 słów. Całość materiału zawiera 483 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się