Poniedziałek, 13 maja 2013
CzasopismoBiblioteka Analiz
Tekst pochodzi z numeru354
Gdańskie wydawnictwo słowo/obraz terytoria pod koniec ubiegłego roku ogłosiło upadłość układową. Od 27 listopada tymczasowo zmieniono nazwę na: Wydawnictwo słowo/obraz terytoria sp. z o.o. w upadłości układowej. – Po decyzji sądu teraz czekamy na akceptację naszej propozycji układu ze strony wierzycieli. Zaproponowaliśmy rzetelne warunki. Jesteśmy gotowi w 100 proc. zwrócić wszystkie zaległe należności, oczekujemy jednak od wierzycieli rezygnacji z odsetek i zgody na rozłożenie płatności na dwa-trzy lata – powiedział Bibliotece Analiz Stanisław Rosiek, prezes wydawnictwa. – Liczymy na zrozumienie, co pozwoli nam dalej kontynuować nasz bardzo ambitny program wydawniczy – dodaje. W oficynie równolegle podjęto program naprawczy. Została zmniejszona liczba zatrudnionych osób, z 18 przed rokiem do 9 obecnie. Wydawnictwo 2 kwietnia zmieniło siedzibę na mniejszą, aby obniżyć koszty, lecz dalej działa w Gdańsku-Wrzeszczu, a oba miejsca dzieli nie więcej niż 300 m. Firma wynajmuje parter i piwnicę w stylowej willi przy ul. Pniewskiego 4/1. Adresy e-mailowe pozostały bez zmian. W …
Wyświetlono 25% materiału - 152 słów. Całość materiału zawiera 610 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się