Wtorek, 19 września 2023
PLANY SPÓŁKI GLOSEL
CzasopismoBiblioteka Analiz
Tekst pochodzi z numeruBiblioteka Analiz nr 601 (17/2023)
Na początku września księgarnia internetowa TaniaKsiazka. pl, należąca do białostockiej spółki Glosel, poinformowała o realizacji 10-milionowego zamówienia złożonego na stronie sklepu. Oprócz własnego e-sklepu produkty TaniaKsiazka.pl oferowane są także na platformach marketplace (Allegro, Amazon, Empik, Erli) oraz w firmowych księgarniach stacjonarnych, jednak to strona www księgarni jest najczęściej wybieranym przez klientów miejscem zakupu. W asortymencie TaniaKsiazka.pl znajduje się obecnie niemal 400 tys. produktów – książek, gier, zabawek, produktów elektronicznych i artykułów papierniczych. TaniaKsiazka.pl powstała w Białymstoku w 2006 roku. Początkowo działała jako jednoosobowa firma, wysyłając miesięcznie kilka-kilkanaście przygotowywanych ręcznie paczek. Milionowe zamówienie wysłała jesienią 2017 roku, czyli po 11 latach działalności, osiągnięcie 10-milionowego zamówienia na stronie zajęło tylko sześć lat. Księgarnia stale powiększa sieć stacjonarnych punktów odbioru zamówień online. – Ostatnie lata to dla naszej firmy bardzo duży skok rozwojowy …
Wyświetlono 25% materiału - 130 słów. Całość materiału zawiera 520 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się