Czwartek, 16 lipca 2020
PZWL WYDAWNICTWO LEKARSKIE MA JUŻ 75 LAT
CzasopismoBiblioteka Analiz
Tekst pochodzi z numeruBiblioteka Analiz nr 526 (13/2020)
„W jubileuszowym roku 75-lecia czujemy się szczególnie odpowiedzialni za tradycję największego wydawcy medycznego, przekazującego całemu środowisku najbardziej wartościową literaturę naukową. Złote publikacje PZWL są obecne na stałe w świadomości pokoleń lekarzy, pielęgniarek oraz przedstawicieli zawodów medycznych jako pierwsze źródło wiedzy medycznej” – mówi Natalia Wojciechowska, prezes Zarządu PZWL. Jak tłumaczy w jubileuszowym komunikacie, „ostatnie lata były dla PZWL przełomowe i pozwoliły nam rozszerzyć obszary działalności. Obok aktywności wydawniczej, zostaliśmy uznanym organizatorem akademii oraz kongresów, a także wydawcą naukowych i  specjalistycznych czasopism medycznych i raportów. Dla klientów biznesowych oraz instytucji związanych z rynkiem medycznym jesteśmy zaufanym partnerem usług wydawniczych i edukacyjnych. We wszystkich podejmowanych aktywnościach stawiamy czoła rozwojowi nauk medycznych, zmianom form kształcenia oraz innowacjom w zakresie wykonywania zawodów medycznych. Dzięki współpracy z najlepszymi specjalistami w niemal wszystkich dziedzinach medycyny nasze produkty i usługi wyróżniają się najwyższym poziomem jakości i wiarygodnością. Mamy nieoceniony przywilej pracy z wybitnymi polskimi lekarzami i naukowcami. Wspólnie z całym zespołem szczególne jubileuszowe podziękowania kierujemy właśnie do naszych autorów, prelegentów oraz redaktorów i tłumaczy. Tak szeroki zakres działań to powód do dumy i jednocześnie ogromne zobowiązanie oraz odpowiedzialność. Jestem przekonana, że przed nami kolejne, nowe rozdziały w dynamicznie zmieniającym się świecie medycyny”. W ramach obchodów 75. rocznicy wydawnictwo przygotowało specjalną, jubileuszową ofertę, która dostępna jest na stronie https://bit.ly/75-lat-pzwl Od Wydziału przy Ministerstwie Zdrowia do PWN Historia PZWL rozpoczęła się 75 lat temu, w czerwcu 1945 roku, kiedy z inicjatywy prof. Stanisława Konopki w Ministerstwie Zdrowia został utworzony Wydział …
Wyświetlono 25% materiału - 241 słów. Całość materiału zawiera 964 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się