Wtorek, 29 listopada 2022
KSIĄŻKI, KTÓRE ROZŚWIETLAJĄ DZIECIOM ŚWIAT
CzasopismoBiblioteka Analiz
Tekst pochodzi z numeruBiblioteka Analiz nr 582 (22/2022)
„Książki, które rozjaśniają świat” – to hasło nowego wydawnictwa dziecięcego Świetlik, które powołało do życia Wydawnictwo Kobiece. 17 listopada w warszawskim bistro Kolonia Ochota Natalia Galuchowska, odpowiedzialna za markę w białostockiej firmie, w rozmowie z Moniką Mrozowską zaprezentowała ofertę wydawniczą i przyszłoroczne plany. Natalia Galuchowska od kilku lat jest związana z branżą książkową. Poprzednio współpracowała z wydawnictwami Zielona Sowa i Słowne Młode. – Pomysł na utworzenie imprintu dziecięcego kiełkował w Wydawnictwie Kobiecym od dłuższego czasu. Od kwietnia prace ruszyły pełną parą. W tym roku wydaliśmy siedem tytułów, na przyszły rok planujemy 40 – powiedziała wydawczyni. W ofercie Świetlika są zarówno książki zagraniczne, jak i polskich autorek i ilustratorek. Do współpracy zaproszono m.in. Barbarę Kosmowską, …
Wyświetlono 25% materiału - 114 słów. Całość materiału zawiera 459 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się