Piątek, 9 stycznia 2015
CzasopismoBiblioteka Analiz
Tekst pochodzi z numeru398
Po wyborach, jakie odbyły się 16 listopada, wybrano nowe organy samorządowe na kadencję 2014-2018. We władzach Warszawy pozostały dwie osoby blisko związane z książką, które pełnią te same funkcje jak w poprzedniej kadencji. 1 grudnia na pierwszej sesji nowo wybranej Rady Warszawy w głosowaniu tajnym przewodniczącą Rady została wybrana Ewa Malinowska-Grupińska, która kieruje Radą od 2007 roku. Jest osobą dobrze znaną w środowisku książki (bardziej pod imieniem Dorota) i to od lat osiemdziesiątych ubiegłego wieku, gdy rozpoczęła pracę w miesięczniku „Fantastyka”. Od 1993 roku pracowała w wydawnictwie Prószyński i S-ka, gdzie szefowała tworzącemu się z jej inicjatywy działowi książki. W listopadzie 2005 roku została wiceprezesem wydawnictwa, …
Wyświetlono 25% materiału - 106 słów. Całość materiału zawiera 427 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się