Wtorek, 21 lipca 2015
Felieton
CzasopismoBiblioteka Analiz
Tekst pochodzi z numeru412
Dziś profesja wydawcy wiąże się z wyzwaniami zupełnie innego rodzaju niż jeszcze kilka lat temu. Poszukujący materiału na bestseller dzień zacząć muszą wcale nie (lub nie tylko) od tradycyjnej prasówki, lecz od zajrzenia do portali plotkarskich, przewertowania magazynów typu People i TV-guide’ów, o prasie brukowej nie wspominając. Na szczęście da się to wszystko ogarnąć do południa, wykorzystując na przykład przerwy reklamowe w programach typu morning show, u nas wdzięcznie zwanych śniadaniowymi. Oczywiście na wszystko można patrzeć odmiennie. To, co dla jednego będzie trudnym do zniesienia, bo pełnym obrzydzenia rytuałem obcowania z obcą kulturą (widzę tutaj państwa protestujących pod jedną z kamienic na ul. Foksal, ale o tym może następnym razem), dla innego oznaczać będzie szansę monetyzacji od dawna skrywanych zainteresowań. Cóż bowiem może być bardziej wartego zachodu niźli poranna kawusia przy Pudelku z Dzień Dobry TVN i „Superakiem” na zmianę? Dla części czytelników Biblioteki Analiz opowieści takie mogą brzmieć co najmniej dziwacznie, by nie powiedzieć odrażająco, jednak są tacy (i to naprawdę nie żart), dla których romanse i romansiki gwiazd i gwiazdeczek tego najmniejszego ekranu (tu ukłon w stronę celebryckiej infosfery czyli tych wszystkich osobistości, które póki co żyją wyłącznie w obszarze zajmowanym głównie przez tablety i smartfony) są ważnym sygnałem do uwzględnienia ich potencjału …
Wyświetlono 25% materiału - 205 słów. Całość materiału zawiera 820 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się