Wtorek, 18 kwietnia 2023
CzasopismoBiblioteka Analiz
Tekst pochodzi z numeruBiblioteka Analiz nr 591 (7/2023)
W dniach 24-26 kwietnia odbędzie się kolejna edycja BookForum – wirtualnej konferencji branży książkowej. Spotkania skupiać się będą wokół potrzeb i zainteresowań wszystkich grup zawodowych ludzi książki – od bibliotekarzy, przez wydawców, na badaczach i publicystach specjalizujących się w tej tematyce kończąc. Udział w konferencji jest bezpłatny – wystarczy zarejestrować się na wybrane wydarzenia. PROGRAM BookForum: 24 kwietnia godz.10-11 Związek zawodowy czy nowa organizacja lobbująca na rzecz bibliotek? Interes personalny czy instytucjonalny? Rozmowa z założycielami Stowarzyszenia Dyrektorek i Dyrektorów Bibliotek Inicjatywy. Uczestnicy: Katarzyna Roszak Lindecka, dyrektorka Biblioteki Publicznej Gminy Jaraczewo, Damian Domański, dyrektor Biblioteki Ośrodka Kultury w Morzeszczynie, Roman Wojciechowski, członek Rady Fundacji Krajowy Depozyt Biblioteczny (moderator). Link do rejestracji: https://tiny.pl/wvtg4 godz. 11.30-12.30 Jak pandemia zmieniła biblioteki? Jakie wnioski wyciągnęliśmy z tych dramatycznych doświadczeń? I... czy jesteśmy gotowi na kolejne turbulencje? Dobre i złe przykłady z życia bibliotek Uczestnicy: Danetta Ryszkowska-Mirowska, dyrektorka Książnicy Kopernikańskiej, Zuzanna Mrozik, kustoszka w Multimedialnej Bibliotece dla Dzieci i Młodzieży nr XXXI w Warszawie i …
Wyświetlono 25% materiału - 159 słów. Całość materiału zawiera 639 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się