Wtorek, 18 kwietnia 2023
MARTYNA CHRZANOWSKA ZA TOMASZA KOŁODZIEJCZAKA
CzasopismoBiblioteka Analiz
Tekst pochodzi z numeruBiblioteka Analiz nr 591 (7/2023)
Ważna zmiana w Story House Egmont, wydawnictwie publikującym czasopisma, komiksy i gry planszowe dla dzieci i młodzieży. Tomasz Kołodziejczak, dyrektor Działu Komiksów i Gier w Story House Egmont, po 27 latach pracy podjął decyzję o odejściu z wydawnictwa z dniem 30 czerwca. To jedna z najbardziej znanych w Polsce osób związanych z rynkiem komiksu. Podczas lat pracy dla Story House Egmont Tomasz Kołodziejczak pełnił różne funkcje, m.in. redaktora magazynu „Kaczor Donald”, dyrektora wydawniczego Czasopism i dyrektora Pionu Książek. Od 10 lat jako dyrektor z sukcesem zarządzał Pionem Komiksów i Gier Planszowych, budując jego silną pozycję na polskim rynku. – Tomasz Kołodziejczak zarządzał biznesem z wielkim entuzjazmem i kompetencjami. Bez jego poświęcenia i ciężkiej pracy nie bylibyśmy w tym miejscu, w którym jesteśmy dzisiaj – podkreśla Marika Bark, Business Area Director Kids w Story House Egmont. Obowiązki Tomasza Kołodziejczaka od 1 maja obejmie Martyna Chrzanowska. Jako kierownik Działu Komiksów i Gier będzie zarządzała polskim zespołem i raportowała bezpośrednio do Ulfa Lundin Nilssona – dyrektora Działu Komiksów w …
Wyświetlono 25% materiału - 166 słów. Całość materiału zawiera 666 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się