Poniedziałek, 15 października 2012
16. Targi Książki w Krakowie w pigułce
CzasopismoBiblioteka Analiz
Tekst pochodzi z numeru338
Prezentujemy ofertę spotkań i wydarzeń branżowych, które znalazły się w programie imprez towarzyszących 16. edycji Targów Książki w Krakowie (25-28 października). Czwartek Oficjalne otwarcie 16. Targów Książki w Krakowie odbędzie się o godz. 12 w sali seminaryjna nr 1. Poprzedzi je jednak m.in. ogłoszenie wyników konkursu i plebiscytu „Najlepsza książka na jesień” wortalu Granice.pl. W tym samym miejscu o godz. 14 rozpocznie się organizowana przez Fundację Sztuki Nowej Znaczy Się debata „Czytanie jest w modzie, czyli jak promować czytelnictwo”, połączona z przedstawieniem najciekawszych pomysłów na promocję czytelnictwa w Polsce. Tuż po niej nastąpi rozstrzygnięcie Rankingu Polskich Drukarń Dziełowych 2011/2012 oraz konkursu na książkę edytorsko doskonałą Edycja 2011/2012. Ważnym miejscem będzie sala nr 2, w której o godz. 15 rozpocznie się panel Polskiej Izby Książki i Izba Wydawców Prasy zatytułowany „Rola wydawcy w dobie społeczeństwa informacyjnego”. W dyskusji, którą poprowadzi Łukasz Gołębiewski, udział wezmą: prof. Teresa Walas, Henryk Woźniakowski, Krzysztof Varga, Piotra Legutko, oraz Wojciech Mazowiecki. W sali seminaryjnej nr 3 o godz. 11 eLibri.pl organizuje dyskusję pt. „Doceń siłę informacji! O roli informacji o produkcie w sprzedaży internetowej”. W tym samym miejscu Biblioteka Narodowa przedstawi prezentację o fundamentalnym charakterze, zatytułowaną „Przyszłość ISBN”. W pierwszym dniu targów salę nr 4 opanują nowoczesne technologie. A to za sprawą m.in. dwóch spotkań przygotowanych przez firmę eLib.pl. Pierwsze z nich rozpocznie się już o godz. 10, a zaplanowane na godz. 14 seminarium dla wydawców zatytułowane „Sukces wydawniczy z …
Wyświetlono 25% materiału - 234 słów. Całość materiału zawiera 939 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się