Czwartek, 16 października 2014
18. Targi Książki w Krakowie
CzasopismoBiblioteka Analiz
Tekst pochodzi z numeru392
Przed nami debiut krakowskiej imprezy wystawienniczej w nowej lokalizacji. Poniżej prezentujemy subiektywny przegląd skierowanych do branżowych uczestników targów punktów programu towarzyszącego. Czwartek Zacznijmy od formalności. W samo południe w sali Wiedeń rozpocznie się oficjalne otwarcie 18. Międzynarodowych Targów Książki w Krakowie. W sali Budapeszt C o godz. 13 odbędzie się walne zebranie członków Stowarzyszenia Wydawców Szkół Wyższych. Towarzyszyć mu będzie ogłoszenie wyników konkursu na „Najlepszy podręcznik i skrypt akademicki 2014”. Kolejne dwie godziny w tym samym miejscu spędzić będzie można z firmą Legimi, która przedstawi raport z analizy rynku publikacji cyfrowych podczas spotkania zatytułowanego „Jak nie konkurować ceną i wygrać walkę z konkurencją. O skutecznych metodach dystrybucji e-booków”, które poprowadzi prezes zarządu Legimi Mikołaj Małaczyński. Roboczy dzień w sali Lwów A rozpocznie się już o godz. 10 prezentacją serwisu Lubimyczytać.pl zatytułowaną „Więcej niż Facebook. Profil Wydawnictwa na Lubimyczytać.pl, czyli jak skutecznie promować książki w sieci”. Pozostałą część dnia zdominują w tym miejscu istotne dla wydawców konkursy i nagrody. O godz. 13 rozpocznie się impreza, podczas której ogłoszone zostaną wyniki i wręczenie dyplomów w plebiscycie „Historia zebrana. Najlepsza książka historyczna I półrocza 2014” wortalu Granice.pl. Ten sam serwis zaprasza również na godz. 14 na ogłoszenie wyników i wręczenie …
Wyświetlono 25% materiału - 197 słów. Całość materiału zawiera 791 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się