Poniedziałek, 18 marca 2024
ROZMOWA Z MARKIEM CHOLEWĄ, PREZESEM ZARZĄDU EUROPAPIER POLSKA
CzasopismoBiblioteka Analiz
Tekst pochodzi z numeruBiblioteka Analiz nr 613 (5/2024)
Firma Europapier jest częścią dużego koncernu… Jest częścią grupy Heinzel, globalnego, branżowego koncernu. Jest to unikalna kombinacja Grupy, której korzyści dla klientów wynikają z całego łańcucha dostaw: produkcja celulozy, produkcja papieru, ogólnoświatowy handel papierem i celulozą na bazie tradingu. A także dystrybucja papierów poligraficznych, biurowych i opakowaniowych w Europie Środkowo- -Wschodniej przez spółkę Europapier, jak też środków higieny i mediów do reklamy wizualnej. Gdzie zlokalizowane są zakłady produkcyjne wchodzące w skład grupy? Zakłady produkujące papier zlokalizowane są w Austrii i w Niemczech. Celulozę produkujemy w Estonii i w Austrii. Celuloza jest sprzedawana na cały świat przez sieć agentów, w tym również do fabryk, które są strategicznymi dostawcami dla firmy Europapier. Europapier jest więc firmą dystrybucyjną… Europapier to tylko dystrybucja, a Europapier Polska jest częścią grupy, której centrala znajduje się w Wiedniu. Jesteśmy obecni na 14 rynkach i każda ze spółek z tych rynków działa lokalnie i niezależnie, wykorzystując jednocześnie wszystkie synergie, które mamy w ramach grupy. Dystrybuują państwo papiery wyłącznie produkowane w koncernie? W naszym portfelu są produkty z naszych własnych papierni, ale mamy też bardzo szeroką ofertę papierów opakowaniowych i podłoży do druku ze wszystkich renomowanych papierni na świecie. Od ilu lat Europapier działa w Polsce? Bardzo długo. Wkrótce zabieramy się za celebrowania trzydziestolecia. Europapier pojawił się w Polsce jako przedstawicielstwo Grupy, czy też było to połączenie z istniejącą …
Wyświetlono 25% materiału - 220 słów. Całość materiału zawiera 880 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się