Poniedziałek, 6 lipca 2015
CzasopismoBiblioteka Analiz
Tekst pochodzi z numeru411
Radosław Sikorski, który kiedyś był po prostu Radkiem, nim pożegnał się z fotelem marszałka Sejmu i tytułem drugiej osoby w państwie, dokonał wspaniałego czynu, na który nikt z jego partyjnych kolegów z Platformy Obywatelskiej nie mógł się wcześniej zdobyć. Uznał bowiem długo szykowany projekt Ustawy o książce, która poprzednio nosiła skromniejszy tytuł, bo nazywała się Ustawą o jednolitej cenie książki, za godny wprowadzenia do oficjalnego obiegu parlamentarnego, nadając mu numer jako oficjalnego druku sejmowego. A numer jego, a w zasadzie jej – bo ustawy – jest 3477. Jak wiemy, projekt tej Ustawy wprowadził do Sejmu nikt inny jak poseł Artur Dębski z najbardziej intelektualnej partii, jaką jest Polskie Stronnictwo Ludowe. …
Wyświetlono 25% materiału - 110 słów. Całość materiału zawiera 440 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się