Poniedziałek, 15 grudnia 2014
CzasopismoBiblioteka Analiz
Tekst pochodzi z numeru396
W niedzielę 30 listopada zakończyły się trwające cztery dni 23. Targi Książki Historycznej, organizowane przez Porozumienie Wydawców Książki Historycznej i wydawnictwo Bellona SA w Arkadach Kubickiego w kompleksie Zamku Królewskiego w Warszawie. – Zanotowaliśmy w tym roku kilka rekordów. W targach uczestniczyło 220 wystawców z Polski i zagranicy, a odwiedziło je 25 tys. czytelników, do czego przyczyniła się nie tylko szeroka i bardzo interesująca oferta wydawców, ale też udział wielu grup rekonstrukcyjnych, których obecność i pokazy przyciągnęły szeroką publiczność – powiedział Bibliotece Analiz Waldemar Michalski, dyrektor targów. – Targi Książki Historycznej wpisały się w kalendarz ważnych imprez nie tylko w stolicy, ale w całym kraju. Obecność zacnych gości najlepiej o tym świadczy – powiedział Zbigniew Czerwiński, prezes Porozumienia Wydawców Książki Historycznej, podczas uroczystości otwarcia targów. W uroczystości wzięła udział prof. Małgorzata Omilanowska, minister kultury i dziedzictwa narodowego, która powiedziała: – Dla mnie to po pierwsze radość, bo po raz 23. spotykają się wydawcy i czytelnicy książki historycznej, a po …
Wyświetlono 25% materiału - 159 słów. Całość materiału zawiera 637 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się