Niedziela, 12 marca 2006
Magdalena Ślusarska dyrektorem Instytutu Książki
CzasopismoBiblioteka Analiz
Tekst pochodzi z numeru156
Prawdopodobnie w ciągu najbliższych kilku dni Magdalena Ślusarska, jeszcze prezes Ars Polony, podejmie pracę w Instytucie Książki na stanowisku jego dyrektora. – W poniedziałek, 5 grudnia, składam u ministra Ujazdowskiego prośbę o dymisję – mówi nam dotychczasowy szef Instytutu, Andrzej Nowakowski. – Minister Ujazdowski chce, bym jak najszybciej zaczęła pracę – zdradza „Rzeczpospolitej” Ślusarska. A już w środę, 7 grudnia, odbędzie się walne zgromadzenie akcjonariuszy Ars Polony, które na stanowisku prezesa najpewniej zatwierdzi jedynego zgłoszonego kandydata, Grzegorza Guzowskiego. W fotelu wiceprezesa zastąpi go prawdopodobnie Barbara Wińczewska, dziś wicedyrektor handlowy spółki. Wróćmy jednak do Instytutu. Wiemy już, że jego siedziba zostanie przeniesiona do Warszawy, w Krakowie pozostanie filia. Liczyć można też na zwiększenie przez ministra Ujazdowskiego budżetu Instytutu, którą to nadzieję na łamach „Rzeczpospolitej” wyraziła szefowa Ars Polony. – To zrozumiałe. Negocjując warunki swojego …
Wyświetlono 25% materiału - 133 słów. Całość materiału zawiera 535 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się