środa, 21 maja 2008
Sukces eseju Łukasza Gołębiewskiego
CzasopismoBiblioteka Analiz
Tekst pochodzi z numeru221
Blisko 50 osób zgromadziła pierwszego dnia 53. MTK promocja najnowszej książki Łukasza Gołębiewskiego „Śmierć książki. No Future Book”. W dyskusji wokół perspektyw, jakie rysują się przed słowem drukowanym, w roli panelistów udział wzięli: Barbara Jóźwiak – prezes Grupy Wydawniczej PWN, Beata Gesché-Zbrożek – członek zarządu i dyrektor handlowy Empiku, Mirosław Szewczyk – prezes drukarni Opolgraf, Jarosław Lipszyc – prezes Fundacji Nowoczesna Polska oraz sam autor. Spotkanie prowadził Kuba Frołow, redaktor naczelny Biblioteki Analiz. – Mam świadomość, że tytuł mojej książki jest dla państwa prowokacyjny. Taki miał być. Między innymi dlatego ciekawią mnie odczucia po jej lekturze – czy czują się państwo zagrożeni zmianami, jakie starałem się nakreślić? – pytał Łukasz Gołębiewski. – Czy czujemy się zagrożeni? Czujemy się na nie przygotowani. I nie traktujemy pojawienia się Internetu i ekspansji nowych mediów jako zagrożenia dla naszej działalności, a raczej szansy, którą należy wykorzystać. Mam nadzieję, że ją wykorzystujemy – mówiła Barbara Jóźwiak. Na pytanie, z jakimi odczuciami Empik odebrał pojawienie się platformy Nexto. pl, która oferuje elektroniczne wersje książek, a w niedalekiej …
Wyświetlono 25% materiału - 171 słów. Całość materiału zawiera 686 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się