Poniedziałek, 23 października 2017
Bezpłatne księgarskie szkolenia
CzasopismoBiblioteka Analiz
Tekst pochodzi z numeru468
28 września w Bydgoszczy, 3 października w Krakowie i 10 października w Poznaniu odbyły się szkolenia „Księgarnie w Polsce 2017. Rozwój kompetencji zawodowych księgarzy” zorganizowane przez firmę Olycom we współpracy z Biblioteką Analiz, w ramach zadania „Partnerstwo dla książki” ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Uczestniczyło w nich ponad 60 przedstawicieli księgarń. Księgarki (w przeważającej większości) i księgarze reprezentowali placówki o różnych profilach – od ogólnoasortymentowych po wyspecjalizowane, m.in. księgarnie dziecięce, medyczne, religijne, artystyczne, uniwersyteckie, popularnonaukowe, czy z książką antykwaryczną. Co ważne – uczestnikami byli właściciele czy też pracownicy kameralnych, niezależnych księgarń. Szkolenia dały im możliwość wymiany doświadczeń i bliższego poznania innych osób z książkowej branży. Program szkoleń podzielony był na bloki tematyczne: „Merchandising księgarski”, „Marketing eventowy w księgarniach”, „Obsługa klienta księgarni i e-księgarni” oraz „Prawne aspekty funkcjonowania witryn i księgarń internetowych”. Obejmował różne praktyczne aspekty prowadzenia księgarń, m.in. jak przyciągnąć uwagę i stworzyć przyjazne miejsca dla klienta, jak zaaranżować witrynę, jak z sukcesem organizować spotkania autorskie …
Wyświetlono 25% materiału - 158 słów. Całość materiału zawiera 632 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się