Poniedziałek, 13 maja 2013
CzasopismoBiblioteka Analiz
Tekst pochodzi z numeru354
Firma otrzymała tytuł Dobrej Marki 2013 w kategorii: „sieć księgarni”. Tytuł jest przyznawany przez „Biznes Trendy” w dzienniku „Rzeczpospolita” oraz „Forum Biznesu” w „Dzienniku Gazecie Prawnej”. „Niezmiernie się cieszę, że Matras był najczęściej wskazywaną marką księgarni przez Polaków! To dla nas dowód, że intensywny wysiłek włożony w budowanie marki, jej wartości i starannie wybieranej oferty przełożył się na twarde dane. Tytuł Dobrej Marki 2013 w kategorii: ‚sieć księgarni’ oznacza także, że Polacy nie tylko dostrzegli Matrasa, ale lubią nas i cenią” – podsumowuje Mariusz Rutowicz, prezes Matras S.A. Matras otrzymał tytuł „Dobra Marka 2013 – Jakość, Zaufanie, Renoma” na podstawie wysokich ocen w badaniach przeprowadzonych na grupie ponad 1000 przedsiębiorstw i osób. Uczestnicy badania spontanicznie wskazywali konkretne firmy. Organizatorzy programu analizowali między innymi: pozycję rynkową marki i …
Wyświetlono 25% materiału - 127 słów. Całość materiału zawiera 511 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się