Sobota, 29 kwietnia 2017
Nowe wydawnictwo multimedialne
CzasopismoBiblioteka Analiz
Tekst pochodzi z numeru457
Spółka Merlin Group SA powołała do życia podmiot o nazwie Merlin Publishing. Celem nowej firmy wydawniczej ma być budowanie w grupie biznesowej Merlin kompetencji wydawniczych oraz uzyskanie dostępu do unikatowych treści i produktów, które pozwolą na szybkie rozszerzenie asortymentu oraz wyróżnienie oferty sklepów  internetowych Merlin.pl i CDP.pl. „Sprzedaż produktów wytworzonych w ramach własnej grupy kapitałowej istotnie zwiększa dochodowość przedsięwzięcia i pozwoli na zatrzymanie marży wydawnictwa, dystrybutora, jak i sprzedawcy detalicznego” – czytamy w komunikacie Grupy. Wiadomo, że Merlin Group SA w utworzonej spółce obejmie 51 proc. udziałów, podczas gdy 49 proc. udziałów należeć będzie do managerów i właścicieli CDP sp. z o.o. – Michała Gembickiego i Roberta Wesołowskiego. „Własne wydawnictwo to naturalny krok w rozwoju naszej grupy. Posiadamy już skuteczne kanały sprzedaży bezpośredniej o ugruntowanych …
Wyświetlono 25% materiału - 125 słów. Całość materiału zawiera 500 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się