Piątek, 18 grudnia 2015
CzasopismoBiblioteka Analiz
Tekst pochodzi z numeru420
Latem wystartowała internetowa księgarnia Miliontalentow.pl. To pierwsze w Polsce wyspecjalizowane przedsięwzięcie proponujące e-booki i audiobooki o tematyce religijnej. Na stronie oferowane są pliki takich wydawców jak: Rafael, Gloria 24, Vocatio, Wydawnictwo M oraz szeregu innych oficyn katolickich. W przyszłości planowane jest rozszerzenie oferty o dział z aplikacjami i wypożyczalnię filmów religijnych. Projekt powstał dzięki staraniom Andrzeja Sobczyka, twórcy księgarni Gloria24.pl, specjalisty budującego społeczności internetowe, oraz Marka Kotasa, wieloletniego dyrektora jednego z największych w Polsce katalogów sprzedaży wysyłkowej Prodoks. Inicjatywa jest odpowiedzią na zapotrzebowanie rynku i stanowi połączenie sił Prodoksu oraz Gloria.24.pl. Marek …
Wyświetlono 25% materiału - 92 słów. Całość materiału zawiera 370 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się